Skaner 3D ScanTech KSCAN20 i KSCAN Magic

KSCAN to rewolucyjny, przemysłowy, ręczny skaner laserowy 3D, który definiuje na nowo optyczne maszyny pomiarowe.

Innowacja

ScanTech KSCAN, razem z systemem AXE, są jedynymi urządzeniami na świecie, które łączą w sobie cechy ręcznego, laserowego skanera 3D oraz systemu fotogrametrycznego. Dodatkowo posiada możliwość pomiaru dwoma rodzajami lasera, czerwonym o dużym obszarze lub niebieskim, który jest idealnym narzędziem do pomiaru małych detali z wysoką precyzją.

KSCAN wspiera także inteligentną detekcję krawędzi i integrację czujnika stykowego.

Kombinacja tych funkcji w jednym narzędziu czyni z KSCAN najbardziej uniwersalnym skanerem 3D na rynku.​

Ręczny Laserowy Skaner 3D ScanTech KSCAN
Skaner 3D ze zintegrowaną fotogrametrią ScanTech KSCAN 3

Precyzja

KSCAN jest profesjonalnym narzędziem metrologicznym, którego dokładność pomiarowa pozwala na zastosowanie w przemysłowej kontroli jakości części od kilku milimetrów, do kilkunastu metrów.

Wysoka rozdzielczość, dokładność i płynna zmiana między laserami, zapewnia odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów, a nowoczesna technologia digitalizacji eliminuje konieczność matowienia elementów połyskujących i czarnych.

W czasie rzeczywistym otrzymujemy wizualizację danych pomiarowych na ekranie monitora, a bezpośrednio na głowicy pomiarowej informację o optymalnej pozycji pomiarowej co sprawia, że skanowanie 3D nigdy nie było prostsze!

Mobilność

Dzięki skanerowi 3D ScanTech KSCAN, za pomocą jednego systemu, który obsługuje się jedną ręką, jesteśmy w stanie wykonać szybki i precyzyjny pomiar elementów o bardzo zróżnicowanej wielkości i szczegółowości.

Lekkość konstrukcji i brak ciężkich statywów sprawia, że ręczny skaner laserowy 3D KSCAN jest niebywale mobilny i praktyczny oraz umożliwia łatwy pomiar w ciasnych przestrzeniach lub na trudno dostępnych, wysokich maszynach. Duże obszary pomiarowe, pozwalają znacząco skrócić całkowity czas pomiaru i zredukować ilość użytych punktów referencyjnych, zachowując wysoką jakość danych 3D.

Skanowanie 3D obudowy Skanerem 3D ScanTech KSCAN

Cechy systemu KSCAN:

Skaner 3D KSCAN20_1
Skaner 3D KSCAN20_4
Skaner 3D KSCAN20_3
Skaner 3D KSCAN20_2
previous arrow
next arrow