Skaner 3D ScanTech AXE-B11 i AXE-B17

AXE należy do serii rewolucyjnych ręcznych skanerów laserowych 3D firmy ScanTech, łączących funkcje skanowania 3D oraz systemu fotogrametrycznego.

Innowacyjność

AXE, razem z systemem KSCAN, są jedynymi urządzeniami na świecie, które łączą w sobie cechy skanera 3D oraz systemu fotogrametrycznego. Kompaktowe rozmiary, duży obszar pomiarowy, niezwykła łatwość obsługi oraz zintegrowana fotogrametria czynią z niego doskonałe narzędzie do pomiarów średnich i dużych obiektów z wysoką dokładnością.

Skaner 3D z wubodwaną fotogrametrią Scantech AXE 1
Przemysłowy Skaner 3D Scantech AXE z wbudowaną fotogrametrią

Precyzja

AXE jest przemysłowym urządzeniem metrologicznym, który doskonale sprawdza się w kontroli jakości zarówno średniej wielkości części, jak i całych pojazdów lub konstrukcji, o wielkości do kilkunastu metrów.
Wysoka dokładność, rozdzielczość i szybkość pomiaru, w połączeniu z fotogrametrią, w jednym narzędziu, pozwalają na znaczące zredukowanie kosztów i czasu skanowania 3D dużych elementów, bez utraty jakości danych.

Mobilność

AXE to dwa urządzenia – ręczny skaner laserowy 3D i system fotogrametryczny – zintegrowane w jednym, lekkim i poręcznym, narzędziu, które transportuje się w małej walizce. Konfigurację dopełnia laptop, ponieważ system nie wymaga żadnych ciężkich i trudnych w transporcie statywów.

Kompaktowa konstrukcja, w połączeniu z intuicyjną obsługą i niezawodną precyzją czynią z systemu AXE doskonałe narzędzie, które z łatwością można wykorzystać zarówno w laboratorium metrologicznym, jak i w terenie, skanując wielkogabarytowe pojazdy lub konstrukcje.

Profesjonalny Skaner 3D Scantech AXE do pomiarów wielkogabarytowych
Skanowanie 3D narzędzia skanerem 3D Scantech AXE

Cechy systemu AXE:

Skaner 3D Scantech AXE 5
Skaner 3D Scantech AXE 4
Skaner 3D Scantech AXE 3
Skaner 3D Scantech AXE 2
Skaner 3D Scantech AXE 1
Skaner 3D Scantech AXE 5
Skaner 3D Scantech AXE 4
Skaner 3D Scantech AXE 3
Skaner 3D Scantech AXE 2
Skaner 3D Scantech AXE 1
previous arrow
next arrow