Ręczne Laserowe Skanery 3D ScanTech

INVIZION jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem optycznych systemów pomiarowych ScanTech w Polsce - producenta profesjonalnych skanerów 3D.

Ręczne, laserowe skanery 3D ScanTech to połączenie uniwersalności i innowacji. Systemy KSCAN i AXE, jako jedyne na świecie, integrują w jednej głowicy skaner 3D o wysokiej dokładności i system fotogrametryczny, umożliwiając skanowanie 3D elementów o zróżnicowanej kompleksowości i gabarytach.

Skanery 3D ScanTech są profesjonalnymi, przemysłowymi urządzeniami metrologicznymi, które cechują się wysoką rozdzielczością, precyzją pomiarową i zapewniają najwyższą jakość danych. Szeroka gama systemów pomiarowych pozwala z łatwością dobrać konfigurację pod budżet i oczekiwania klienta, wpisując się w oczekiwania zarówno dużego przemysłu, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych.

W swojej ofercie posiadamy duży wybór, niezwykle mobilnych i łatwych w obsłudze, przemysłowych urządzeń do zastosowań w metrologii 3D, znajdujących zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu i nie tylko, w celu: skanowania 3D, kontroli jakości, inspekcji 3D, inżynierii odwrotnej, pomiarów wielkogabarytowych, a także tworzenia modeli 3D wraz z kolorem powierzchni do archiwizacji i wizualizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych systemów:

Najbardziej uniwersalny Skaner 3D - SCANTECH KSCAN
Skaner 3D do pomiarów dużych gabarytów - SCANTECH AXE
SCANTECH SIMSCAN laserowy reczny skaner 3d
Najmniejszy ręczny skaner 3D- SCANTECH SIMSCAN
Skaner 3D do pomiarów bezpunktowych - SCANTECH TrackScan
Skaner 3D do pomiarów tekstur HD - SCANTECH iReal
Ręczny skaner laserowy ScanTech HSCAN i PRINCE 1
Skaner 3D do małych i średnich części - SCANTECH PRINCE
Ręczny skaner laserowy ScanTech HSCAN i PRINCE 2
Budżetowy Skaner 3D - SCANTECH HSCAN
Fotogrametryczne pomiary wielkogabarytowe systemem MSCAN L15 2
System Fotogrametryczny do pomiarów wielkogabarytowych - SCANTECH MSCAN