Inżynieria Odwrotna

Oferujemy usługi kompleksowego procesu Inżynierii Odwrotnej, od Skanowania 3D, po wykonanie modelu CAD.

Posiadasz części, do których nie ma modelu CAD? Jesteśmy w pełni przygotowani, aby stworzyć go dla ciebie. Dzięki precyzyjnym, uniwersalnym i mobilnym, skanerom 3D wykonamy pomiar rzeczywistych elementów, a następnie wykorzystując pozyskane dane 3D, nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne oprogramowanie ANSYS SpaceClaim, stworzymy parametryczny model CAD wraz z dokumentacją.

Wspieramy firmy oferując całościową usługę, od skanowania 3D dowolnego elementu, przez wygenerowanie modelu CAD, wraz z dokumentacją płaską, na podstawie pozyskanych danych 3D, po konsultacje, inspekcję i optymalizację wytworzonych na jego podstawie elementów.

Skanowanie 3D maska porshe
Skanowanie 3D i projektowanie maski samochodu

Nasze możliwości:

previous arrow
next arrow
Slider

Przykładowe zastosowania Inżynierii Odwrotnej w przemyśle i nie tylko:

Inżynieria Odwrotna staje się kluczową branżą wspierającą projektowanie, optymalizację i naprawy rzeczywistych części w wielu gałęziach przemysłu i nie tylko.

Możliwość odwzorowania cyfrowo całej, nawet bardzo skomplikowanej geometrii, dzięki wykorzystaniu precyzyjnych skanerów 3D, pozwoliło dynamicznie rozwinąć się Inżynierii Wstecznej, która wspiera przeprojektowywanie i powstawanie nowych, zoptymalizowanych modeli CAD, na bazie istniejących części.

Przedstawiamy przykładowe wykorzystanie możliwości oprogramowania do Inżynierii Odwrotnej.

Inżynieria Odwrotna: