Profesjonalne narzędzie do zautomatyzowanych procesów 4.0

Nexos 4.0 i Nexos Air to kompletne narzędzia do obsługi zrobotyzowanych cel pomiarowych, które pozwalają zautomatyzować nawet najbardziej wymagające procesy.

Jest to profesjonalne oprogramowanie, stworzone przez Eleven Dynamics, umożliwiające sterowanie w jednym miejscu: robotami, cobotami, skanerami 3D i programami do inspekcji; które daje możliwość programowania offline i dopasowania cel pomiarowych pod indywidualne wymagania klienta.

SCANTECH KSCAN Magic na robocie Mitsubishi
AUTOSCAN-K zautomatyzowany system do skanowania 3D

Nexos 4.0 - cechy

Nexos 4.0 ze SCANTECH SIMSCAN

Eleven Dynamics o sobie

Jesteśmy europejskim start-upem założonym w Szwajcarii w 2020 roku. W ciągu 3 lat udało nam się nawiązać wiele partnerstw, sprzedawać nasze produkty na całym świecie i zrealizować wiele rzeczywistych projektów ze znanymi klientami przemysłowymi, takimi jak AUDI, ARRIVAL i BMW. Nasza sieć partnerska rozciąga się na kilka krajów, od USA po Azję, które wykorzystują nasze oprogramowanie do tworzenia niestandardowych rozwiązań robotycznych dla naszych klientów.

11 Dynamics

INVIZION - nasze możliwości​

11 Dynamics Nexos 4.0

INVIZION jest certyfikowanym partnerem Eleven Dynamics, a nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą w jaki sposób najefektywniej wykorzystać zautomatyzowane rozwiązania metrologii optycznej w Twoich aplikacjach. Łączymy wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę z chęcią poszerzenia obszarów zastosowania efektów naszych prac.