Spray do skanowania 3D - AESUB Blue, Orange, Green i White

Profesjonalne, wolne od dwutlenku tytanu, spray'e do matowienia trudnych w pomiarze 3D powierzchni.

Jako autoryzowany dystrybutor produktów AESUB w Polsce, zapraszamy do konatku w celu zakupu bezpośredniego lub przetestowania darmowych próbek: info@invizion.pl

Odparowujący Spray AESUB Blue

Spray do matowienia powierzchni AESUB Blue został stworzony z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach i użytkownikach. Pozwala pokryć dowolną część cienką i jednorodną warstwą, umożliwiającą uzyskanie doskonałego kontrastu w pomiarach skanerami 3D, która sama zniknie po niedługim czasie, nie pozostawiając po sobie śladu.

Odparowujący spray do skanowania 3D AESUB Blue nie zawiera pigmentów, ani rakotwórczych substancji.

Odparowujący spray do matowienia powierzchni
AESUB Orange długotrwały spray do matowienia

Długotrwały Spray AESUB Orange

Długotrwały spray do matowienia powierzchni AESUB Orange wspiera  skanowanie 3D trudnych powierzchni w sytuacjach kiedy potrzebujemy więcej czasu zanim naniesiona powłoka zniknie. Spray pozwala uzyskać gładką, cienką i jednolitą powłokę, która w pełni odparuje po kilku godzinach.

Odparowujący Spray AESUB Green

Odparowujący spray do matowienia powierzchni AESUB Green został stworzony z myślą o wykorzystaniu podczas matowienia z użyciem pistoletu natryskowego lub aerografu. Dostępny jest w zbiornikach o różnej pojemności i pozwala w sposób wydajny pokryć jednolitą warstwą nawet duże powierzchnie.

Odparowujący spray AESUB Green do stosowania w aerografach
Permanentny spray do matowienia powierzchni

Permanentny Spray AESUB White

Spray do matowienia powierzchni AESUB White jest to podstawowe narzędzie w pomiarach 3D powierzchni połyskujących i transparentnych, stworzone z myślą o zdrowiu użytkowników i wyjątkowych wynikach. Gładka, cienka i jednolita powłoka pozwala uzyskać doskonały kontrast podczas skanowania 3D.

Przykładowe zastosowania spray'ów AESUB w aplikacjach skanowania 3D: