Kontrola Jakości i Inspekcja 3D w przemyśle oraz zakładach produkcyjnych

Oferujemy usługi kompleksowej inspekcji wymiarowej, GD&T i porównania z modelem CAD.

Jeżeli jesteś zainteresowany nie tylko skanowaniem 3D i potrzebujesz dogłębnej analizy swoich komponentów, to posiadamy zarówno doświadczenie, jak i niezbędne narzędzia aby ci pomóc. Wykorzystując wytyczne, model CAD oraz rysunki 2D, wykonamy dla ciebie pełną inspekcję 3D wymiarów dowolnej części, konstrukcji, maszyny czy pojazdu, a rezultaty przedstawimy w raporcie, skonsultujemy i pomożemy zinterpretować wyniki.

Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z działami kontroli jakości i inspekcji części z praktycznie każdej branży.

Jesteśmy w stanie porównać produkty na różnym etapie produkcji, wychwycić błędy i zredukować ilość odpadów oraz reklamacji.

Do akwizycji danych pomiarowych wykorzystujemy profesjonalne skanery 3D ScanTech, które cechują się wysoką dokładnością pomiarową sięgającą 0.01mm, uniwersalnością i mobilnością, dzięki czemu możemy je wykorzystywać w pomiarach nie tylko w laboratoriach, ale także na halach produkcyjnych, czy nawet na świeżym powietrzu.

Lekkość i poręczność laserowych skanerów 3D ScanTech, pozwala na pomiary w ciasnych przestrzeniach oraz na dużych konstrukcjach.

Kolorystyczna mapa odchyłek felgi samochodowej
Pomiar otworu czujnikiem stykowym

Nasze możliwości:

Kontrola Jakości 6
Kontrola Jakości 7
Kontrola Jakości 8
Kontrola Jakości 9
Kontrola Jakości 10
previous arrow
next arrow