Modułowe systemy mocujące Witte ALUFIX

Witte to światowy lider w produkcji modułowych systemów mocowań ALUFIX, umożliwiających konstrukcję uchwytów pomiarowych, w celu precyzyjnego i stabilnego podtrzymania dowolnej części.

Witte

Witte to od 1987 roku światowy lider w produkcji modułowych systemów mocowań ALUFIX, wykorzystywanych do tworzenia uchwytów pomiarowych, sprawdzianów, gauge’ów, konstrukcji wspornikowych, makiet kontrolnych i systemów dopasowujących. Ogromna liczba dodatków do systemu poszerza możliwości zastosowania Witte ALUFIX zarówno w pomiarach tradycyjnymi maszynami stykowymi, jak i optycznymi skanerami 3D.

Nieograniczone możliwości

Systemy dostarczane przez Witte są inteligentnymi i wszechstronnymi rozwiązaniami mocującymi. Istnieje możliwość wyboru najlepszego rozwiązania, spośród szerokiej gamy elementów – od kompletnych uchwytów mocujących, przez kolumny wspierające, płyty montażowe, makiety, systemy dopasowujące Meisterbocks, po ramy do projektowania modeli i prototypów. Ogromną korzyścią jest bardzo niska waga przy wysokiej stabilności i sztywności. Oferujemy różne wersje materiałów i funkcji, dopasowanych do wielu różnych wymagań.

Niezawodność i uniwersalność

Trzy podstawowe komponenty, cztery rozmiary systemów i pięć grup elementów, pozwala aby ALUFIX zapewnił rozwiązanie mocujące dla każdego zadania. Modułowa budowa sprawia, że wszystkie elementy systemu można ze sobą łączyć, a także że są kompatybilne wstecz i powtarzalne. Dzięki wysokiej jakości materiałów standardowe elementy są w 100% przystosowane do „przezbrojenia” do nowych zadań. Z każdym projektem zmniejsza to koszty inwestycji w nowe elementy oprzyrządowania.

Powtarzalność i trwałość

Oprzyrządowanie zbudowane z wykorzystaniem ALUFIX cechuje się niezawodną powtarzalnością. Konsekwentna implementacja tego modułowego systemu mocowania pozwala na nieograniczone, wieloletnie i wielokrotne wykorzystywanie praktycznie wszystkich standardowych elementów, w celu budowy kolejnych wersji uchwytów.

100% kompatybilności:

100% ciągłości:

Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
Modułowe systemy mocujące Witte Alufix
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-3
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-1
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-2
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-4
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-5
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-6
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-7
modulowe-systemy-mocujace-witte-alufix-8
previous arrow
next arrow

Cechy i zalety Witte ALUFIX:

Zastosowania i produkty Witte: