Modułowe systemy mocujące Witte ALUFIX

Modułowe systemy mocujące Witte ALUFIX

Witte to światowy lider w produkcji modułowych systemów mocowań ALUFIX, umożliwiających konstrukcję uchwytów pomiarowych, w celu precyzyjnego i stabilnego podtrzymania dowolnej części.

Witte

Witte to od 1987 roku światowy lider w produkcji modułowych systemów mocowań ALUFIX, wykorzystywanych do tworzenia uchwytów pomiarowych, sprawdzianów, gauge’ów, konstrukcji wspornikowych, makiet kontrolnych i systemów dopasowujących. Ogromna liczba dodatków do systemu poszerza możliwości zastosowania Witte ALUFIX zarówno w pomiarach tradycyjnymi maszynami stykowymi, jak i optycznymi skanerami 3D.

Nieograniczone możliwości

Systemy dostarczane przez Witte są inteligentnymi i wszechstronnymi rozwiązaniami mocującymi. Istnieje możliwość wyboru najlepszego rozwiązania, spośród szerokiej gamy elementów – od kompletnych uchwytów mocujących, przez kolumny wspierające, płyty montażowe, makiety, systemy dopasowujące Meisterbocks, po ramy do projektowania modeli i prototypów. Ogromną korzyścią jest bardzo niska waga przy wysokiej stabilności i sztywności. Oferujemy różne wersje materiałów i funkcji, dopasowanych do wielu różnych wymagań.

Niezawodność i uniwersalność

Trzy podstawowe komponenty, cztery rozmiary systemów i pięć grup elementów, pozwala aby ALUFIX zapewnił rozwiązanie mocujące dla każdego zadania. Modułowa budowa sprawia, że wszystkie elementy systemu można ze sobą łączyć, a także że są kompatybilne wstecz i powtarzalne. Dzięki wysokiej jakości materiałów standardowe elementy są w 100% przystosowane do „przezbrojenia” do nowych zadań. Z każdym projektem zmniejsza to koszty inwestycji w nowe elementy oprzyrządowania.

Powtarzalność i trwałość

Oprzyrządowanie zbudowane z wykorzystaniem ALUFIX cechuje się niezawodną powtarzalnością. Konsekwentna implementacja tego modułowego systemu mocowania pozwala na nieograniczone, wieloletnie i wielokrotne wykorzystywanie praktycznie wszystkich standardowych elementów, w celu budowy kolejnych wersji uchwytów.

100% kompatybilności:

100% ciągłości:

previous arrow
next arrow
Slider

Cechy i zalety Witte ALUFIX:

Zastosowania i produkty Witte: