AESUB Spray w Top 30 innowacji magazynu Develop3D

Develop 3d d3d aesub blue

Profesjonalny, nie wymagający czyszczenia, spray do skanowania 3D AESUB Blue, został wyróżniony na arenie międzynarodowej.

Firma AESUB powstała zaledwie w 2018 roku z inicjatywy ekspertów branży skanowania 3D, którzy zauważyli jak kłopotliwe są pomiary optyczne powierzchni o niskim, bądź zerowym, kontraście, a już została wyróżniona na arenie międzynarodowej.

Krótka obecność na rynku nie była przeszkodą aby flagowy produkt, jakim jest niezawierający rakotwórczych substancji tlenków tytanu (brak TiO2), ani barwników czy nieprzyjemnych zapachów, nie wymagający czyszczenia (samoczynnie odparowujący), tworzący gładką, jednolitą i suchą powłokę, profesjonalny spray do skanowania 3D AESUB Blue, znalazł się pośród 30 najbardziej innowacyjnych technologii 3D na świecie!

Jest to wyróżnienie niebagatelne, ponieważ wiele osób traktuje materiały eksploatacyjne po macoszemu, nie zwracając uwagi na to jak wiele korzyści dla środowiska pracy, a także wyników skanowania, niesie ze sobą odpowiedni środek matujący.

Jednak tym razem, renomowany magazyn docenił korzyści jakie płyną ze stosowania profesjonalnych akcesoriów do skanowania 3D i umieścił firmę AESUB na liście 30 najbardziej innowacyjnych, pośród tak znanych marek jak: Autodesk, AMD, NVIDIA, ANSYS, czy Microsoft.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej o korzyściach i przewadze jaką daje wykorzystanie profesjonalnych sprayów do skanowania 3D AESUB Blue oraz White zapraszamy do kontaktu.

Spray | Scan | Done