Ręczny laserowy Skaner 3D - ScanTech PRINCE

PRINCE to precyzyjny system pomiarowy, z dwoma rodzajami lasera, przeznaczony do skanowania 3D małych i średnich obiektów.

Efektywność

Precyzyjny skaner 3D PRINCE najlepiej sprawdza się podczas szczegółowych pomiarów małych oraz średnich części. Jego unikatowa funkcjonalność pozwala na płynną zmianę pomiędzy dwoma rodzajami lasera, usprawniając skanowanie wymagające dokładnego odwzorowania najdrobniejszych detali.

PRINCE z łatwością radzi sobie z pomiarem czarnych i błyszczących powierzchni bez ich specjalnego przygotowania, a szybkie kamery umożliwiają pomiary z wysoką rozdzielczością.

Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania go z zewnętrznym urządzeniem fotogrametrycznym MSCAN, zwiększając tym samym zakres pomiarowy oraz dokładność.

Ręczny skaner laserowy ScanTech HSCAN i PRINCE 2
Ręczny skaner laserowy ScanTech HSCAN i PRINCE 1

Kompaktowość

Niewielkie rozmiary i lekkość konstrukcji systemu metrologicznego PRINCE pozwalają na jego łatwe wykorzystanie w dowolnej lokalizacji. To niepozorne urządzenie umożliwia sprawne pomiary z wykorzystaniem dwóch laserów, o różnych obszarach pomiarowych. Większy, czerwony laser, pozwala sprawnie skanować średnie obiekty, natomiast mniejszy, niebieski laser, doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest najwyższa dokładność i drobiazgowość odwzorowania powierzchni.

Cechy systemu PRINCE:

previous arrow
next arrow
Slider